Проєкт комплексного благоустрою території під ключ

Облаштування заміської ділянки - проблема, з якою стикається більшість власників об'єктів. Тому компанія LL ARCHITEC пропонує комплексні послуги з розробки проєкту ландшафтного дизайну під ключ.

Для постійних клієнтів пропонуємо індивідуальні програми співпраці.

Що включає ландшафтний дизайн-проєкт?

В першу чергу, проєкт передбачає розробку пояснювальної записки. В останній вказується точний перелік проведених робіт, а також їх аргументування і ціна.

Дизайн-проєкт містить в собі наступну документацію:

  • геодезична зйомка - необхідна для точного проєктування майбутнього ландшафту;
  • індивідуальний план-проєкт об'єкта;
  • розширений план з реорганізації території - припускає повний розподіл зон і визначення подальшого їх призначення.

Крім перерахованих вище документації, ландшафтний дизайн-проєкт виготовлений зі спеціального плану з розташування малих архітектурних форм.

Залежно від складності конкретного об'єкта і тех. завдання замовника дизайн-проєкт може містити:

  • дендроплан;
  • план компенсаційного озеленення - ця частина розробляється, якщо для будівництва буде потрібно вирубка зелених насаджень;
  • спеціальний план, який передбачає поділ доріг і проїзних майданчиків.

Також ландшафтний проєкт комплексного облаштування передбачає розробку персональної схеми освітлення. Для максимально ефективної експлуатації складається проєктна схема майбутньої системи поливу на території. Це дозволяє облаштувати автоматичний водопостачальних комплекс.

Алгоритм розробки Дизайн проекту

Першорядним етапом є виїзд і ознайомлення з ділянкою. Останній являє собою комплекс заходів, що складається з топографічної зйомки і затвердженого плану-проекту проведення подальших робіт.

Фахівці LL ARCHITEC збирають необхідні дані, проводять глибокий аналіз на предмет виявлення проблем з індивідуальним облаштуванням.

Чому варто замовити ландшафтний дизайн-проєкт у нас:

  • здійснюємо комплексний персональний проєкт - включає індивідуальну розробку під ключ;
  • професійне рішення - наші фахівці мають більш ніж 10-річний досвід роботи в розробці індивідуальних архітектурних рішень;
  • надаємо персональні програми співпраці.

Потрібно професійне рішення? Тоді наша компанія - саме те, що вам необхідно. Звертайтеся прямо зараз, і вже в найкоротші терміни ви отримаєте персональний ландшафтний проєкт вашого заміської ділянки.

Дивитися відео
Проєкт комплексного благоустрою території під ключ
Проєкт комплексного благоустрою території під ключ