Активно працюючи над створенням красивих ландшафтів, наша компанія, природно, просто не могла б не займатися створенням одного з найважливіших і найпоширенішого елемента - газону. Ви самі можете переконатися в тому, що ми створюємо відмінні газони, які стануть відмінним фоном для вашого будинку, прекрасним покриттям для вашої ділянки. Вам корисно побачити наше портфоліо, де ми публікуємо вже завершені проекти. Газони, завдяки яким ще один наш клієнт кожен день може радіти тому, що ми зробили для нього.

Газони - це не просто елемент ландшафту, так і його призначення - не тільки естетичне. Він несе цілком утилітарні функції. Поглинання шуму і пилу. Поруч з газоном концентрація хвороботворних бактерій завжди нижче. Вироблення кисню теж просто не може скидатися з рахунків: швидше за все ви навіть відчуєте, наскільки легко дихається, якщо навколо будинку є хороший газон.

Та й умови на відповідній території явно стануть більш комфортними для вас: в спеку хороше трав'яне покриття зробить повітря вологішим і прохолодним. Помічено, що поблизу від газонів відпочинок більш повноцінний. Та й психологічно велика кількість природного зеленого кольору набагато корисніше людині: він заспокоює і утихомирює.

Нарешті, не можна забувати і про найбільш очевидною, нехай вона і не головна, функції. Ми сказали про неї вище: естетичної. Газон створює фот для вашого котеджу. Він стає текстурою ландшафту. Ідеалом вважається рівний і плоский газон, немов вирівняний спеціально. Ми зможемо зробити такий для вас. Але все ж, варто подумати і про інші можливості, які відкриє перед вами наша компанія. Ми зможемо зробити газон більш природним, зробимо природні нерівності грунту - частиною неповторного пейзажу саме вашої ділянки. Різноманітимо іншими елементами ландшафту. Загалом, ми можемо все. Головне - що саме вам потрібно, що ви хочете, щоб ми зробили саме для вас.

І будьте впевнені - результат буде тільки радувати вас. Ми створимо естетично ідеальний ландшафт своїм газоном. А наші фахівця врахують особливості клімату в регіоні та умовах, в яких буде зростати трава, саме на вашій ділянці. Підберемо найбільш оптимальні склади грунту і сорти трав. Ми прекрасно розуміємо, що вам хочеться мати гарний газон, витрачаючи на підтримку його в гарному вигляді якомога менше зусиль. Це самий розумний підхід, і ви зробите перший крок до цього, звернувшись за створенням газону до нам. Решта турботи ляжуть на нас. Ми отримаємо задачу, яку обов'язково успішно вирішимо для вас в прийнятні терміни.

Дивитися відео