Архітектура та проектування

Створюючи свої ландшафти або навіть окремі їх елементи, ми пам'ятаємо про те, що є найголовнішим у будь-якому ландшафті. Створюваний для задоволення естетичного смаку людини пейзаж завжди оточує місце, де люди живуть – будинок. Тому немає нічого дивного, що наша компанія і створює ці елементи: від літніх будиночків для приватного використання до цілих готельних комплексів. Ми не лише облаштовуємо територію так, щоб жити на ній було комфортне і добре. Ми створюємо місця для затишного проживання на ній.

Створюючи сімейні будинки та будівлі для громадського використання, ми працюємо по двох напрямах. Вони тісно взаємозв'язані, але залежно від ваших побажань і потреб можуть робитися нами і ізольовано. Це створення проєкт майбутньої будівлі та безпосереднє його зведення.

Абстрактну мрію, іноді лише навіть загальні напрями, ми переводимо в конкретнішу площину: створюємо проєкт майбутньої будівлі. Після цього етапу ви зможете своїми очима побачити, як воно виглядатиме, знатимете точні цифри: і з кошторису на будівництво та благоустрій, і ті, які опишуть ваш майбутній будинок, дадуть більше про нього представлення. Проєкт стане деяким містком зі світу фантазій клієнта у реальність. Фахівцям він скаже про те, як саме утілити будинок в життя, клієнтові – дасть повне уявлення про те, за що він платить гроші.

Власне, проєкт, це вже половина справи. Фундамент майбутнього будівництва. Наші фахівці підготують вам такий проєкт, який стане основою вашого затишку в майбутньому. З найбільш оптимальним вибором матеріалів. Красивий та стильний. Зручний для вас і такий, що враховує саме ваші потреби. Індивідуальний. Проєкт який для себе спроєктувати б саме ви, будь ви фахівцем. Зі свого досвіду ми знаємо, що це найважливіше, щоб проєкт був індивідуальним. Адже прийнятне співвідношення якості та ціни, не кажучи вже про планування і зовнішній вигляд будівлі та території – це речі суб'єктивні. Те, що добре для одного – неприйнятно для іншого. Ось чому ми працюємо із замовником, затверджуючи проєкт до деталей – що після закінчення робіт ви в'їжджали у будинок, який не лише назвете, але і відчуєте своїм.

Звичайно, для цього треба ще і побудувати сам будинок за проєкт… не буде проблем і тут! Головне, звернетеся до нас. По прозорих кошторисах в розумні терміни ми якісно зведемо вам будинок. Ніякого нервування або головного болю : ви матимете справу з адекватними менеджерами, які допоможуть вам вникнути в процес і краще його контролювати. За бажання ми побудуємо  і по проектах наших колег – результат стане тільки краще завдяки нашій участі. Це підтвердить будь-кого, хто вже мав справу з нами. 

Дивитися відео