LL ARCHITEC

Лінія ланшафту та архітектури

Про нас

Завдяки ландшафтному дизайну люди отримують можливість зробити своє життя за містом затишніше і привабливіше. Сучасний ландшафтний дизайн направлений на створення штучного середовища на земельній ділянці, але обов'язково з використанням різноманітних природних елементів. Створення ландшафту в основному залежить від природних факторів, які необхідно враховувати. Характер клімату визначає різновид вашої рослинності. Ландшафтний дизайн передбачає використання таких головних природних компонентів як рельєф, рослинність і вода.

Ми зможемо створити проєкт будь-якої складності, оцінити його вартість і домовитися про ціну, що задовольняє замовника, дати поради по архітектурі, обговорити всі деталі проєкт, швидко організуємо всі роботи по втіленню проєкт, підготуємо всі документи по здачі-приймання об'єкта, проконсультуємо з усіх питань подальшого догляду за садом.

Споживач сам може вибрати стиль дизайну ділянки, а досвідчений ландшафтний дизайнер допоможе клієнту реалізувати навіть самий неординарний проект. Унікальність кожного ландшафтного проєкту і відмінну якість послуг гарантовано. Ділянки зі складним рельєфом, неправильною формою, маленькі та великі площі, різні конфігурації.

Виконаний професіоналами своєї справи дизайн саду допоможе організувати в вашому саду або дворі справжню казку: газони та альпінарії, квітники та чагарники, хвойні посадки та водні каскади, фонтани та декоративні ставки, а ще доріжки, містки та альтанки. Все це змінить ваш ландшафт до невпізнання!

Весь вирощений і використовується матеріал перевірений на зимостійкість, стійкість до хвороб і шкідників, підібрані засоби обробки, біостимулятори (кремнеорганічною з'єднання).

Здійснюємо озеленення будь-яких присадибних ділянок, приватних будинків, зимових садів, комплексний ландшафт мікрорайонів, автомобільних доріг, спортивних споруд, парків. Відтворюємо старі сади та запущені ділянки.

Комплексний благоустрій

Компанія «Лінія ландшафту та архітектури» готова запропонувати для вас неповторний ландшафтний дизайн, який надасть вашій присадибній ділянці або саду затишку витонченості та чаклунства.

Ми розробимо для Вас оригінальний авторський проєкт, який зробить ваше життя красивіше і яскравіше. Англійські пейзажні риси, класичний французький стиль, кантрі, хай-тек або модерн – у нас ви можете замовити ландшафтне проєктування, що має гармонійний зовнішній вигляд, що зачаровує.

Чому ми?

Граціозна симетрія, суворе дотримання геометрії, бездоганні форми та повна відповідність вибраному стилю – ми пропонуємо комплексне проєктування території за заздалегідь обумовленим проєктом. Ваше життя в заміському будинку буде ще комфортніше і затишніше.

Алгоритм нашої роботи

Перед людиною, які уперше стикається з ландшафтним дизайном, виникає дилема – як раціонально використати бюджет на благоустрій і заощадити там, де це можливо без збитку на кінцевому результаті.
Ми пропонуємо наступний алгоритм взаємодії :

  • Платне консультування клієнта з виїздом на об'єкт;
  • Створення візуалізації майбутнього проєкту і складання кошторису за рахунок клієнта;
  • Складання графіку робіт;
  • Ведення об'єкту до здачі;
  • Обслуговування об'єкту (за бажанням).
Детальніше Наші проекти

Архітектура та проектування

Створюючи свої ландшафти або навіть окремі їх елементи, ми пам'ятаємо про те, що є найголовнішим у будь-якому ландшафті. Створюваний для задоволення естетичного смаку людини пейзаж завжди оточує місце, де люди живуть – будинок. Тому немає нічого дивного, що наша компанія і створює ці елементи: від літніх будиночків для приватного використання до цілих готельних комплексів. Ми не лише облаштовуємо територію так, щоб жити на ній було комфортне і добре. Ми створюємо місця для затишного проживання на ній.

Створюючи сімейні будинки та будівлі для громадського використання, ми працюємо по двох напрямах. Вони тісно взаємозв'язані, але залежно від ваших побажань і потреб можуть робитися нами і ізольовано. Це створення проєкт майбутньої будівлі та безпосереднє його зведення.

Абстрактну мрію, іноді лише навіть загальні напрями, ми переводимо в конкретнішу площину: створюємо проєкт майбутньої будівлі. Після цього етапу ви зможете своїми очима побачити, як воно виглядатиме, знатимете точні цифри: і з кошторису на будівництво та благоустрій, і ті, які опишуть ваш майбутній будинок, дадуть більше про нього представлення. Проєкт стане деяким містком зі світу фантазій клієнта у реальність. Фахівцям він скаже про те, як саме утілити будинок в життя, клієнтові – дасть повне уявлення про те, за що він платить гроші.

Власне, проєкт, це вже половина справи. Фундамент майбутнього будівництва. Наші фахівці підготують вам такий проєкт, який стане основою вашого затишку в майбутньому. З найбільш оптимальним вибором матеріалів. Красивий та стильний. Зручний для вас і такий, що враховує саме ваші потреби. Індивідуальний. Проєкт який для себе спроєктувати б саме ви, будь ви фахівцем. Зі свого досвіду ми знаємо, що це найважливіше, щоб проєкт був індивідуальним. Адже прийнятне співвідношення якості та ціни, не кажучи вже про планування і зовнішній вигляд будівлі та території – це речі суб'єктивні. Те, що добре для одного – неприйнятно для іншого. Ось чому ми працюємо із замовником, затверджуючи проєкт до деталей – що після закінчення робіт ви в'їжджали у будинок, який не лише назвете, але і відчуєте своїм.

Звичайно, для цього треба ще і побудувати сам будинок за проєкт… не буде проблем і тут! Головне, звернетеся до нас. По прозорих кошторисах в розумні терміни ми якісно зведемо вам будинок. Ніякого нервування або головного болю : ви матимете справу з адекватними менеджерами, які допоможуть вам вникнути в процес і краще його контролювати. За бажання ми побудуємо  і по проектах наших колег – результат стане тільки краще завдяки нашій участі. Це підтвердить будь-кого, хто вже мав справу з нами. 

Детальніше Наші проекти
 

Будівництво ставків, водойм та водоспадів

Наша компанія зводить штучні водойми, плавальні ставки і водоспади

Наше підприємство займається будівництвом подібних споруд більше 10 років і отримало репутацію досвідченого, компетентного і надійного забудовника. Компанія гарантує професійне виконання усіх робіт з використанням виключно високоякісних матеріалів. Більше того, усі роботи проводяться з дотриманням норм контролю безпеки для подальшої експлуатації плавальних ставків або водоспадів. Це дуже важливий момент, адже усе необхідне насосне устаткування працює від електрики під досить високою напругою. Є цілий ряд переваг роботи з організацією:

  • Різні варіанти ставків для купання.
  • Базова і стандартна комплектація.
  • Доступні ціни.
  • Висококваліфікований персонал.

Крім того, для клієнтів надається можливість скористатися послугами ландшафтного дизайнера, який допоможе органічно вписати новий водний об'єкт. Для зворотного зв'язку досить буде залишити заявку на веб-порталі і з вами обов'язково незабаром зв'яжуться для надання консультації

Подробнее Наши проекты