Автоматичний полив ділянки

Щоб забезпечити постійне зростання і відмінний стан зелених насаджень біля будинку, на дачі, заміській ділянці і котеджі, необхідно організувати продуману систему автоматичного поливу. Під такою системою розуміють сукупність інженерно-технічних засобів, які здійснюють автоматичний полив земельних ділянок. 

Переваги автоматичного поливу

Головна перевага подібних систем в тому, що Ви без зусиль забезпечуєте полив практично будь-якої ділянки. Щоб зробити це вручну, необхідно згаяти багато часу та сил. Та і ефект буде зовсім не той.

Серед інших достоїнств варто виділити:

 1. Економія коштів. Встановлювані насоси включаються всього на пару годинників, тому не споживають багато електрики і води.
 2. Цикли поливу, а саме витрату, час включення і тривалість зрошування можна настроювати по своєму бажанню.
 3. Якщо несподівано відключили електрику, налагоджена програма не збивається.
 4. Усі комунікації розташовані на глибині близько 30 сантиметрів, тому не позначаються на зовнішньому вигляді ландшафту. Їх неможливо пошкодити іншою технікою, приміром, автомобілем або газонокосаркою.
 5. Сектор зрошування легко регулюється - від 25 до 360 градусів, завдяки чому вода потраплятиме тільки на потрібні земельні ділянки, а не крамничку або альтанку.
 6. Наявність гідрантів дозволяє підключати до системи ручні шланги або миття.
 7. Система функціонує повністю в автоматичному режимі, не вимагаючи втручання людини.
 8. Змінити програму поливу можна не лише вручну, але і видалено, наприклад, по телефону або Інтернету. 
 9. Зрошування легко планується на майбутнє: за тиждень або цілий рік, залежно від версії.
 10. Наявність датчиків дає можливість системі реагувати на погоду. Якщо йде дощ, то вона не буде включена.
 11. Декілька різних програм поливу можна комбінувати впродовж дня.
 12. Полив легко зробити ручним.
 13. Усі комплектуючі виконані з якісних полімерів, які не бояться різких коливань температури і служитимуть багатьох років.

Зрошувальні комплекси від нашої компанії

Ми пропонуємо своїм клієнтам реалізувати систему автоматичного поливу на дачі, удома, котеджі і заміській ділянці. Установка такої системи - це дуже престижно сьогодні. Ви одночасно піклуєтеся про красу ділянки і піднімаєте його оцінну вартість, не витрачаючи власні сили і час. При цьому зрошувальний комплекс не порушує створений ландшафтний дизайн.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша ділянка була завжди зеленою і свіжою, слід потурбуватися про створення якісної зрошувальної системи. Ми допоможемо Вам в цьому!

Дзвоніть нам по телефону (067) 496 5465