Будівництво ставків водойм і водоспадів.

В сучасному технологічному світі люди починають набагато більше дорожити проведенням часу в гармонії з натуральною природою. Саме з цієї причини з кожним роком зростає попит на плавальний ставок, різноманітні водойми та водоспади. Зведення подібного унікального об'єкта на своїй ділянці поєднує найкращі показники економії та екології, що дає ряд переваг перед зведенням басейнів. Купальні водойми вже отримали заслужену популярність в європейських країнах, а тепер вони в тренді і в наших краях.

Що собою являє водойму для купання

Даний тип споруди нагадує маленький ставок, до якого зазвичай примикає вузенька стежка з гравію. Цією локації надається природна атмосфера за допомогою насаджень квітів, невеликих заростей, різних комах і навіть риб. Однак спорудити ставок на дачі або водоспад набагато дорожче і важче в порівнянні зі звичайним заміським басейном.

Будь-який водний об'єкт обов'язково складається з двох секторів. Одна частина призначена для купання, а друга - для очищення води. Використання хімічних елементів повинно зводитися до мінімуму, тому, що більш безпечним у застосуванні вважаються природні способи фільтрації. Особливо важливо застосовувати правильно підібрану техніку для того, щоб вода не застоювалася і постійно циркулювала. Водойми звичайно мають скромні масштаби, бо очистити великі ставки набагато важче.

Особливості та параметри штучних водойм

Ставок для купання часто піддається потрапляння чистячих засобів і іншого, що істотно посилює необхідний баланс. З цієї причини посилюється активізація процесу розмноження водоростей, що веде до прискореного утворення гниття. Для боротьби з такими шкідливими чинниками необхідно застосовувати спеціальні помпи, які забезпечують стабільний і досить потужний ужиток води.

Плавальний басейн зазвичай має глибину приблизно 2 метри, а для діток є можливість створення спеціального безпечного сектора. Глибина зони очищення зазвичай коливається в районі 25 см. Цю частину можна прикрасити корисними зеленими насадженнями, наприклад, водоростями, що допомагають прискорити процес розкладання поживних елементів. У комплекс гідравлічного обладнання включаються сливи, насадки для всмоктування і подачі води, помпове обладнання і шланги.

Наша компанія зводить плавальний ставок і водоспади

Наше підприємство займається будівництвом подібних споруд понад 10 років і отримало репутацію досвідченого, компетентного і надійного забудовника. Компанія гарантує професійне виконання всіх робіт з використанням виключно високоякісних матеріалів. Більш того, всі роботи проводяться з дотриманням норм контролю безпеки для подальшої експлуатації плавальних ставків або водоспадів. Це дуже важливий момент, адже все необхідне помпове обладнання працює від електрики під досить високою напругою. Є цілий ряд переваг роботи з організацією:

  • Різні варіанти ставків для купання.
  • Базова і стандартна комплектація.
  • Доступні ціни.
  • Висококваліфікований персонал.

Крім того, для клієнтів надається можливість скористатися послугами ландшафтного дизайнера, який допоможе органічно вписати новий водний об'єкт. Для зворотного зв'язку досить буде залишити заявку на вебпорталі та з вами обов'язково незабаром зв'яжуться для надання консультації

Дивитися відео